Şirketimiz Hakkında

Atagem Grup gemi inşaatı /onarımı ve endüstriyel tesislerde her türlü yüzey temizliği/hazırlığı ve boya uygulamalarını gerçekleştirmek üzere 1993 yılında kurulmuştur. Firma, yurt içinde edindiği tecrübe ile 2000 li yıllarda itibaren faaliyetlerini yurt dışına taşıyarak Kazakistan, Türkmenistan, Gürcistan ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde gerçekleştirmiş olduğu projelerle bu konuda öncü bir firma haline gelmiştir. Atagem Grup, iş sağlığı ve iş güvenliği konularında sadece ulusal mevzuata uygun değil, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi esasları dahilin de hareket etmektedir.

Atagem Grup en iyi şekilde eğitilmiş, klas kuruluşları ve Milli Eğitim Bakanlığınca sertifikalandırılmış uzman ve tecrübeli kadrosu ile müşterilerine; faaliyet alanına giren tüm konularda denetim ve danışmanlık hizmeti de sağlamaktadır.

 • ATAGEM, kurumsal yönetim ilkelerini aksaksız uygulamanın, faaliyetlerinin gelişmesine olumlu katkıda bulunacağının ve bir bütün halinde kendine kıstas olarak aldığı bu ilkeler sayesinde dünya uygulamalarına da paralel şekilde müşterileri ile iletişim konusunda en uygun zemini hazırlanacağının her zaman bilinci içinde olmuştur.
 • Yönetimin en önemli amaçlarından biri "Kurumsal Yönetim İlkeleri"ni daha etkin ve işlevsel hale getirerek, yurt içi ve yurt dışında büyümenin sürdürülebilirliğini sağlayan global anlamda kurumsal bir şirket olmaktır.
 • Kurumsal Yönetim İlkeleri çerçevesinde, toplumsal ve milli değerlere saygılı olan ATAGEM, başarı ile birlikte gelen sorumluluklarının bilincinde olarak, değerleri gelecek nesillere aktarmak suretiyle kalıcı kılmak müşteri memnuniyetine cevap vermek gereğine inanmaktadır.
 • Emniyet ve Çevre Mükemmeliyetine ulaşacak ve sürekli gelişimi sağlayacak bir yönetim sistemi oluşturulur ve uygulanır.
 • Emniyet ve Çevre Koruma İle ilgili konularda kesinlikle taviz verilmez, titizlikle ve öncelikle uygulaması sağlanır.
 • Yönetimin sistemimizin her kademesinde risk analizi yapılır ve tanımlanmış tüm risklere karşı önleyici emniyet tedbiri alınır.
 • Acil durumlara karşı her zaman hazırlıklı olmak üzere gereken ön tedbirleri alınır.
 • Tüm personelde emniyet ve çevre koruma bilincinin oluşturulmasına yönelik her türlü tedbir alınır ve uygulanır
 • Ofis ve şantiye üst yönetiminin yönetim becerilerinin devamlı olarak geliştirilmesi sağlanır.

  Misyonumuz

 • Ticari faaliyetlerimiz mesleki etik ve ilkelerden ödün vermeden, konusu ile ilgili tüm ulusal ve uluslararası emniyet, çevre koruma, can-mal güvenliği, iş sağlığı ve genel sağlık kurallarına tam olarak uyum kapsamında, profesyonel ve kurumsal bir yapı içinde icra etmek, emniyet ve çevre mükemmeliyetine ulaşacak bir yönetim ve işletim sistemi örneği vermektir.
 • Vizyonumuz

 • Sıfır kaza anlayışını yaşam tarzı felsefesi olarak benimseyen ve bu ilkeyi profesyonellikle kaynaştıran ATAGEM ulusal markette lider uluslararası düzeyde ise saygın ve güvenilir bir işletme olacaktır

İşlerimizden

Kaliteli İşçiliğimizinden Bazı Örnekler

MÜŞTERİLERİMİZ

1993 yılından beri bizi tercih eden müşterilerimizin bir kısmı.